Co potrafi program 3ds max 2017?

Na rynku, istnieje mnóstwo różnych narzędzi, które w mniej, lub bardziej udany sposób, potrafią obsługiwać grafikę trójwymiarową i wykonywać modele przestrzenne. Z pewnością, do grupy tych „lepszych” aplikacji, należy 3ds max 2017. Pomimo tak specyficznej nazwy, narzędzie to posiada szereg przydatnych funkcji. Oto, co potrafi ta aplikacja.

 

Tworzenie trójwymiarowej animacji

Aplikacja 3ds max 2017, należy do narzędzi, które w mistrzowski sposób potrafią przekazać widzowi efekt trójwymiarowości. Co ciekawe, w przypadku trójwymiarowych animacji, mamy do czynienia z ich płynnym zmontowaniem. Pamiętajmy jednak, że ostateczny efekt naszej pracy, będzie zależał od wydajności naszego komputera.

Tworzenie trójwymiarowych modeli

Program 3ds max w wersji na 2017 rok, nie tylko potrafi tworzyć proste, trójwymiarowe bryły, ale też bardzo zaawansowane detale. Co ciekawe, za jego pomocą, wprowadzimy do obrabianej grafiki trójwymiarowy tekst, który w najnowszej odsłonie programu, będzie wyglądał szczególnie efektownie.

Współpraca z najnowszymi modelami monitorów

Narzędzie 3ds max 2017, daje możliwość pracy, w oparciu o najnowsze i najbardziej zaawansowane modele monitorów komputerowych. Mamy tu na myśli szczególnie te modele, które charakteryzują się wysokim parametrem DPI.

Warto również dodać, że najnowsza odsłona programu, wprowadziła do interfejsu kilka charakterystycznych zmian. Przykładem niech będą pewne zmiany w zakresie przycisków użytkownika. W pewnym stopniu nowością są też szablony, które od teraz możemy bardzo łatwo wykorzystywać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *