Proste kreślenie i detalowanie w 2D

Firma ciesząca się prestiżem, zaufaniem i wysokiej jakości oprogramowaniem – takimi słowami można opisać Autodesk. Produkty są cenione przez osoby z różnych branży, między innymi grafików, projektantów lub mechaników.


Jednym z prostym, ale niezawodnych narzędzi jest autocad lt. Program ten jest przeznaczony do detalowania i kreślenia w 2D.
Stosuje się go na przykład przy uzupełnianiu projektów, w celu sprawdzenia i edycji rysunków, a także weryfikacji dokładności.

Autocad lt posiada szereg zalet. Jego interfejs jest intuicyjny. Osoba korzystająca z niego ma możliwość swobodnego dostosowania programu według własnego uznania. Służą też temu podręczne narzędzia i funkcje. Co istotne, wyszukiwanie ich zajmuje niewiele czasu. Przygotowanie niezbędnej dokumentacji jest również mniej pracochłonne.
Praca z oprogramowanie staje się więc przyjemna i bardziej wydajna.

Istnieje również opcja dowolnej modyfikacji obiektów. Polecenia takie jak rozciągnij, skala lub obróć, zostały wzbogacone o nową funkcję Lasso, która umożliwia łatwiejsze zaznaczanie obiektów.

Kolejną cechą oprogramowania jest format plików DWG, dzięki któremu tworzenie i edytowanie rysunków 2D posiada gwarancję wierności i spójności danych.

Osoba korzystają z autocad lt ma możliwość przekazywania swoich projektów do chmury Autodesk 360. Pozwala to na dostęp do danych w dowolnym miejscu.

Bez problemu można drukować lub publikować wieloarkuszowe pliki lub zestawy rysunków.

Warto również wspomnieć, że użytkownik posiadający autocad lt, ma możliwość pracy na wybranym przez siebie systemie operacyjny.

Istotne jest także stworzenie różnych grup dyskusyjnych. Każda osoba korzystająca z tego oprogramowania ma możliwość wymiany informacji oraz zdobycia wiedzy. Ważne jest to również w przypadku osób początkujących.

Wszystkie wymienione cechy sprawiają, że jest to godne polecenia oprogramowanie. Autocad lt znacznie usprawnia pracę i poprawia jakość projektu. W 2015 roku został on wzbogacony o technologię TrusedDWG. Bez wątpienia więc pozostanie on liderem na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *