V-Ray dla 3ds Max

Czym jest V-Ray? W-Ray to aktualnie jeden z najwyższą jakościowo dostępnych na rynku przyrządów renderujących. Jest wykorzystywany na bardzo szeroką skalę przez profesjonalnych artystów CG, ale także przez firmy zajmujące się wizualizacją w całym świecie.

Co wyróżnia V-Ray? Wyróżnia realistyczna, sprawdzona jakość obrazu, ale co jedno z ważniejszych – duża prędkość renderowania co sprowadza się do coraz większej liczby użytkowników.

V-Ray ma wiele produktów, między innymi dla SketchUp, Rhino, Softimage czy 3ds Max. Skupimy się na tym ostatnim – 3ds Max.

VRay dla 3ds Max jest sztandarowym produktem firmy Chaos Group. Zasłużył się w wielu dziedzinach, takich jak wzornictwo samochodowe, architektoniczne i produktowe – powodów było wiele, a jeden, najważniejszy to ten, że 3ds Max posiada zdolność szybkiego renderowania obrazu bez utraty realizmu i kontroli nad procesem tworzenia. Robi wrażenie, prawda?

Stabilność i moc V-Ray dla 3ds Max gwarantuje specjalistom od spraw wizualizacji niesamowite możliwości renderowania. Znane studia na całym świecie, na przykład Blur Studio, IKEA, Pure, Neoscape, Spine 3D czy Siemens AG korzystają z tych możliwości w procesie produkcyjnym.

Uproszczony interfejs użytkownika, probabilistyczny algorytm obliczania światła czy nawet nowy shader skóry to niektóre cechy, które zostały wprowadzone i umilają pracę programem.

Interfejs użytkownika został uproszczony oraz możemy wybrać swój tryb pracy: Basic, Advanced lub Expert. Ty decydujesz jaki wolisz.

Wprowadzono renderowanie progresywne – nowy silnik renderujący opiera się na tej samej technologii śledzenia ścieżki jak silnik VRay RT. Intuicyjne rozwiązanie, bez względu na charakter renderowanej sceny.

I wiele, wiele więcej zalet, które zobaczysz korzystając z programu.

V-Ray to uniwersalne i wyjątkowe narzędzie, uznawane za precyzję, obfitą listę funkcji, szybkość oraz łatwość użytkowania.
Dla uwierzytelnienia sprawdźcie filmy, podane na stronie www.v-ray.pl gdzie pokazane są tutoriale, które ukazują powyższe cechy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *